Tashme Ne Kete Website Kemi Vendosur Edhe Kenge! Nuk kemi shume kenge por do te jemi shume te gezuar nqs e vizitonit faqen me kenge dhe anash na sygjeronit disa kenge te bukura qe te kemi ne website. Faleminderit!!!  Per Ta Vizituar Kliko Ketu.
Jack Sparrow dhe Barbarosa ne nje kerkim per te gjetur burimin e rinise te perjetshme.Telashet fillojne kur zbulojne se Mjeker Ziu dhe Vajza e tij(ish e dashura Jack)gjithashtu po kerkojne “Fontanen e Rinise”. Me Aktoret: Johnny Depp, Penélope Cruz dhe Ian McShane
Dy vjet pas festes se beqarise ne Las Vegas, Fili, Stjuja, Alani dhe Dagu shkojne ne Tailande per dasmen e Stjuse. Stju planifikon nje dreke te qete paramartesore megjithate ndodh dicka me shume se kaq. Me Aktoret Bradley Cooper, Zach Galifianakis dhe Ed Helms.


Motrat Katie dhe Kristi behen shoke me nje qenie te padukeshme ne shtepine e tyre. Me Aktoret Chloe Csengery, Jessica Tyler Brown dhe Christopher Nicholas Smith


Jersey Shore eshte nje show televiziv nga MTV ne Amerike. Ky eshte episodi i pare. Jersey Shore Transmetohet Ne Shume vende te tjera pervec Amerikes si : Angli, Kandada, Itali etj. Zakonisht Jersey Shore zhvillohet ne SHBA por kete here eshte ne Florence Itali. Shikim Te Kendshem. Per Te Shikuar Episodet Qe Mundet Te Keni Humbur Klikoni Ketu.Jersey Shore eshte nje show televiziv nga MTV ne Amerike. Ky eshte episodi i pare. Jersey Shore Transmetohet Ne Shume vende te tjera pervec Amerikes si : Angli, Kandada, Itali etj. Zakonisht Jersey Shore zhvillohet ne SHBA por kete here eshte ne Florence Itali. Shikim Te Kendshem Episodin e Pare. Se Shpejti Do te Vazhdojme me te 4. Kliko Ketu Per Episodin e Dyte. Kliko Ketu Per Episodin e 1.
Pallati 176 Eshte Nje Nga Komedite Me Te Famshme Shqipetrare. Shikim Te Kendshem


Historia nje historie dashurie reth dy adoleshenteve. Me Aktoret: Mandy Moore, Shane West dhe Peter Coyote


Nje Vietnamiz eshte i mbajtur ne Afganistan dhe eshte Rambo ai qe do e shpetoje. Me Aktoret Stars: Sylvester Stallone, Richard Crenna dhe Marc de Jonge.
Jersey Shore eshte nje show televiziv nga MTV ne Amerike. Ky eshte episodi i dyte. Jersey Shore Transmetohet Ne Shume vende te tjera pervec Amerikes si : Angli, Kandada, Itali etj. Zakonisht Jersey Shore zhvillohet ne SHBA por kete here eshte ne Florence Itali. Shikim Te Kendshem Episodin e Pare. Se Shpejti Do te Vazhdojme me te 3. Kliko Ketu Per te Shikuar Te 1.Nje Dokumentar Rreth Jetes se Justin Bieber. Shikim Te Kendshem!

Ky Filem Eshte Rreth Nje Historie Dashurie Midis Dylan(Justin Timberlake) dhe Jamie. Aktoret Kryesore: Mila Kunis, Justin Timberlake dhe Patricia Clarkson
Shikim Te Kendshem


Jersey Shore eshte nje show televiziv nga MTV ne Amerike. Ky eshte episodi i pare. Jersey Shore Transmetohet Ne Shume vende te tjera pervec Amerikes si : Angli, Kandada, Itali etj. Zakonisht Jersey Shore zhvillohet ne SHBA por kete here eshte ne Florence Itali. Shikim Te Kendshem Episodin e Pare. Se Shpejti Do te Vazhdojme me te 2. Kliko Ketu Per Episodin e Dyte

Ho voglia di te eshte vazhdimi i filmit italian: Tre metri sopra il cielo. Me Aktoret: Riccardo Scamarcio, Laura Chiatti dhe Katy Louise Saunders. Shikim Te Kendshem
Ky Filem Eshte Per Nje Djale (Taylor Lautner) qe merr vesh qe prinderit qe e rriten nuk ishin ata te vertetet. Nje Filem Plot Mister,Aksion, Dhe Drame. Aktoret Kryesore: Taylor Lautner, Lily Collins, Alfred Molina, Sigourney Weaver, Jason Isaacs.
Shikim Te Kendshem!
 
Dy nxenes ne klase te 8, fillojne te pelqejne njeri tjetrin. Me Aktoret: Madeline Carroll, Callan McAuliffe dhe Rebecca De Mornay.
Shikim Te KendshemAktoret Kryestore e Ketij Filmi Jane:Alison Lohman, Justin Long and Ruth Livier.

Katër luftëtarë me histori të ndryshme bashkohen sëbashku për tu stërvitur nga një yll i MMA, dhe më vonë duhet të luftojnë me njeri-tjetrin.
Aktoret: Stacey Asaro, Gralen Bryant Banks and Rus Blackwell.

Dominic dhe ekuipazhi i tij e gjejnë veten në anën e gabuar të ligjit edhe një herë si ata përpiqen të kaloni korsi në mes të një zoti të drogës pamëshirshme dhe një agjent federal i pamëshirshëm.Aktoret e Ketij Filmi: Vin Diesel, Paul Walker and Dwayne Johnson

Nje Filem Qe Eshte Si Nje Parashikim Per Fundin e Botes qe Prentendohet te "Ndodhi" ne vitin 2012. Aktoret: John Cusack, Thandie Newton and Chiwetel Ejiofor.
SHIKIM TE KENDESHM!


Aktoret Kryesor te Ketij Filmi: Riccardo Scamarcio,
Katy Louise Saunders dhe Maria Chiara Augenti.
SHIKIM TE KENDSHEM DHE MOS HARRO! KJO VIDEO NUK MUNDET TE SHPEJTOHET! 

Nqs Shpejtohet do tju dali "ERROR".
Filmi i 3-te i The Twilight Saga tashme me titra shqip. Aktoret: Kristen StewartRobert PattinsonTaylor LautnerAshley Greene,Peter Facinelli

Shikoni Filmin Me Poshte

Nje Spiune (Jessica Alba) qe kishte kohe pa punuar, eshte ne nje mision per te ndaluar Timekeeper per te shkaterruar boten me familjen e saj. Aktoret e ketij filmi jane: Jessica Alba, Jeremy Piven, Joel McHale, Rowan Blanchard, Mason Cook.