Movie review score
5

Missing (2012) Pjesa e Pare

Përktheu : CoLd FiRe™ ft Endrit AbdiaShiko : VEEVRShiko : UFLIQKategoria : Vleresimi i filmit sipas IMDB

6.5


Deri ku do të arrije për të shpëtuar të vetmen gjë që të ka mbetur në këtë botë? Pasi Majkëll, djali i Rebeka Uinston, zhduket në rrethana të dyshimta, ajo do bëjë gjithçka për ta gjetur atë. Beka nuk është vetëm një mama që kërkon fëmijën e saj, por së bashku me të shoqin ajo ka qënë agjente e CIA. Tani, nëse ajo do që ta gjejë djalin të gjallë, do ti duhet të përdorë të gjitha resurset e saja, aftësitë që ka dhe do i duhet të mbështetet në shoqërinë e vjetër që do ti rihapë një palgë të vjetër. Dashuria e një nëne për fëmijën e saj nuk ka kufi…

Shkarko nga rapidshare KETU

Shiko ne Filebox KETU
Leave a Reply