Movie review score
5

[like-lock]http://veevr.com/embed/dCZTa833?w=540&h=500
Shiko filmin: Megavideo | Videobb | Putlocker | Videoweed | Veevr | Vidxden | Novamov 
Shkarko filmin: Megaupload | Fileserve | Filesonic | Putlocker [/like-lock]
Dy vjet pas festes se beqarise ne Las Vegas, Fili, Stjuja, Alani dhe Dagu shkojne ne Tailande per dasmen e Stjuse. Stju planifikon nje dreke te qete paramartesore megjithate ndodh dicka me shume se kaq.

Leave a Reply